П`ятниця, 19.04.2024, 09:37
Загальноосвітня школа №245 м. Київ
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
  • Забороняється бігати по школі, так як це може привести до зіткнення з іншими учнями, падіння, а в результаті-до травмування.

• Забороняється штовхати учнів, битися, ударяти будь-якими предметами(зошитом, щоденником, книжкою, портфелем).Також забороняється кидати один на одного будь-які предмети(ручки,зошити, олівці, крейду).

• Зривання навчально-виховного процесу в цілому або одного уроку. Відповідальність за ст.184 АК України.

• Забороняється принижувати, провокувати словами або діями учнів, вчителів. Відповідальність за ст.173 АК України.

• У разі виникнення непорозуміння треба звернутися за допомогою до вчителя, завучів чи директора.

• Будь-яке штовхання є порушенням інструкції про безпечне перебування учнів у школі.

• Забороняється з'іжджати по перилах східців та стрибати на східцях.

• Забороняється грати в рухливі ігри(схованки, стрибки в рекреаціях школи).

• Необхідно притримувати двері, коли учень заходить або виходить зі школи, класу.

• Забороняється вмикати та вимикати будь-які електроприлади.

• Забороняється відкривати рами, виглядати з вікон, перехилятися через підвіконня.

• Забороняється приносити в школу колючі, ріжучі предмети та вибухонебезпечні речовини(ножі,шило,металеві лінійки,петарди),які можуть принести шкоду оточуючим.

• Забороняється користуватися мобільними телефонами, вести зйомки, вмикати радіо, користуватися навушниками під час навчально-виховного процесу.

• Відповідальність за життя і здоров'я  дітей після навчально-виховного процесу поза межами закладу несуть батьки.

«  Квітень 2024  »