До чого призводить буква «зю»?
Кожна дитина часто чує « не горбись, не сутулься, випрямися, сиди рівно ». А навіщо сидіти рівно, якщо можна згорнутися в таку букву « зю », яка буде найбільш зручною?
У шкільному віці діти схожі на пластилін, з них можна робити гімнастів, акробатів, - тіла пластичні і піддатливі . Тому, є величезний ризик заробити собі сколіоз. Багато батьків думають, що імунітет людини впливає на достроковий розвиток організму, але імунно - стимулюючі препарати, а також різноманітні трави і припарки не допоможуть позбутися ризику захворювання на сколіоз. Звичайно, з викривленною спиною теж можна жити. Але до пори до часу, потім " зю "- образні хребці почнуть тиснути на органи, на сам хребет. Біль і дискомфорт гарантовані.
Як він лікується? Скептики кажуть, що сколіоз невиліковний зовсім, але можна підтримувати викривлення хребта на тому ж рівні, щоб не було розвитку хвороби далі. За допомогою лікувальної фізкультури, наприклад.
Сколіоз запобігти складно, але потрібно старатися. І нехай перед першим класом не виникне питання про групи здоров'я дітей, тому що вона буде першою без сумніву!
Чого бояться діти?
Мабуть, всі батьки коли-небудь стикаються з дитячими страхами кошмарними снами дитини, її боязню. Найперше - ніколи не упускати з уваги те, що малюки розповідають про свої переживання. Страх треба перемагати в зародку. Страхи у дітей завжди неоднакові тому і підхід до них різний. Наприклад , найбільш розповсюджений страх темряви. Для вирішення даної проблеми потрібно придбати спеціальний ночничок, який залишати включеним в кімнаті, лягати з малюком спати, щоб він почував себе захищеним.
Щоб подолати страхи у дітей з гарною уявою, станьте для вашої дитини особистим чарівником. Включіть фантазію .
Багато негативних емоції у малюків пов'язані з недостатнім інформуванням - дитина просто не знає, що ховається за тим чи іншим явищем, вважаючи його чимось містичним і поганим. Розповідайте синові або дочці про природні явища, професії тих чи інших людей, про те, як знімаються фільми .
Ніколи не залишайте слова дитини без уваги, нехай навіть на вашу думку він говорить дурниці. Інакше малюк зовсім перестане довіряти батькам і зрощувати страхи в собі, істотно ускладнюючи ситуацію. Батьки - кам'яна стіна, крізь яку ніякі монстри НЕ проб'ються .
Малюк сказав - мама ... пацтол !
Сміх продовжує життя - це знають навіть діти. Дитячий сміх позитивно впливає на здоров'я та розвиток дитини - це хоч раз та чули всі батьки. А як діти іноді самі доводять своїх батьків до істеричних припадків своїм наївним розумінням «великого і могутнього» ... Та що там - це потрібно тільки читати і тільки в оригіналі! Що ми вам і пропонуємо !
Вова (4 роки) молодшій сестричці :
- Не їж яєчко - курочкою станеш!
¬ ____________________________
Валя (3 роки) :
- Мама , у тебе спина не болить ?
Мама розчулена :
- Ні , Валюнчік , не болить ...
- Так , давай , скоріше , саджай мене на спину і покатай !
____________________________
Петя (6 років) уважно дивиться на манікюр виховательки ...
- Ольга Олександрівна , у Вас такі нігті довгі ...
- Так. Подобається?
- Подобається . Напевно , по деревах лазити добре ...
____________________________
Юра ( 4 роки ) ходить за мамою і ниє :
- Мама , пожалій мене !
- За що ж тебе жаліти? Ти не вдарився , тебе ніхто не ображав ...
Юра підходить до шафи , обережно стукається чолом об дверцята і повертається до мами :
- Мама , пожалій мене , я вдарився !
____________________________
Лілія ( 4 роки ) розмовляє з хресним по телефону і п'є сік з трубочки . Він їй:
- На здоров'я !
Мама підказує :
- Скажи « Спасибі» .
Лілія :
- За що ? ! Чи не він же мені сік купив !
____________________________
Мама з Алінкою(3 роки) йдуть з садка , на вулиці брудно.
- Мама , дивися який я порося !
- Чому ти, доню , порося ?
- У мене штанці брудні .
- І я теж порося . Бачиш , у мене чобітки брудні .
- Ні , мамочко , ти не порося ! Ти - мама , значить , ти - свиня!
Вустами дитини глаголить істина. Напевно, доля правди в цьому є. Діти - народ, що сприймає все дуже буквально і, як наслідок, дуже безпосередній . Так може, варто прислухатися до того, що вони белькочуть ? !
Всі на вітамінізацію !
Наш вчитель біології любив повторювати, що найкраща їжа навесні - картопля в мундирах з квашеною капустою. Остання - найлютіший ворог авітамінозу , яким страждають в цю пору року більше 50 % дітей. Страшно ? Не хвилюйтеся, дотримання простих рекомендацій допоможе уникнути нестачі вітамінів !
Отже, симптоми. Авітоміноз у дітей характеризується зниженням апетиту, схильністю до інфекційних захворювань, зниженим гемоглобіном, частими алергічними реакціями і ще десятком різних неприємних речей. Дівчатка часто страждають від ламкості волосся і поганих нігтів; у підлітків до всього іншого додається психоемоційна нестійкість і стомлюваність, а мами самих маленьких б'ють тривогу через збільшення у вазі .
За результатами опитувань, 76 % мам в таких випадках кидаються в аптеку за всілякими дитячими вітамінами. Скільки з них при цьому радиться з лікарем - статистика мовчить . А в той же час важливо точно знати, яких саме вітамінів бракує дитині, щоб не нашкодити своїми « добрими намірами ».
Інша справа - природна вітамінізація . Кілограмами їсти цитрусові не варто - алергію ніхто не відміняв. Але регулярне вживання фруктів і овочів гарантовано забезпечить дитині здоровий рум'янець до наступного сезону.
ТОП - 5 засобів від авітомінозу :
Морквяний сік. Містить багато вітамінів, серед яких основні - A, B, C, E. А з додаванням меду взагалі перетворюється на безцінний напій, якби не одне « але». Якщо пити морквяний сік щодня протягом 1,5 - 2 місяців, шкіра дитини може придбати відтінок, близький до цього овочу . Науковою мовою - є ризик каротинової жовтяниці.
Журавлина. Рятує не тільки від застуди, а й заряджає імунітетом дитини. Особливість ягоди в тому, що вона довго зберігає всі корисні речовини, які не розгубляться в процесі приготування, наприклад , киселю.
Квашена капуста. Не просто так згадана на початку статті. Взагалі капуста має таку ж кількість вітаміну С, як і апельсин. Ось тільки, вирощувати апельсини на городах на нашій широті ще не навчилися, а капуста - перевірений, рідний, домашній овоч, ймовірність потрапляння нітратів у який на порядок менше, ніж у закордонних цитрусових.
Смородина, малина , полуниця ... Взагалом, всі ягоди, якими дбайливі мами ще з літа забили всю морозилку. І правильно, тому що заморожування дозволяє зберегти більшість вітамінів, а до того ж у цей нездоровий час року з'являються практично необмежені можливості готувати соки, муси , варення та інше.
Якщо попередні позиції зайняті традиційними і всім відомими овочами та фруктами, то про корисні властивості пророслих зерен знають далеко не всі. А тим не менш, це засіб сьогодні присутній в багатьох супермаркетах. Відомо, що при проростанні зерна вміст у ньому вітамінів в залежності від типу збільшується в 4-13 разів!
І наостанок, хочеться процитувати одну з найулюбленіших фраз докторів : Краще лікування - профілактика. Так що, поки осінь ще не вступила у свої повні права, саме час починати вітамінізацію всієї родини!